Brelok drewniany parzenica lub rozeta.

Brelok drewniany parzenica lub rozeta. ..

Breloki drewniane imienne serca ze stojakiem.

Breloki drewniane imienne serca ze stojakiem...

Magnesy okolicznościowe na tablicy z wiszącej.

Magnesy okolicznościowe na tablicy z wiszącej. ..

Pokazano 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Gadżety reklamowe

Drobny asortyment w postaci gadżetów reklamowych takich jak kubki, smycze czy wyposażenie biura z własnym logo skutecznie przyciągają klientów. Promocje związane z drobnymi prezentami zachęcają do skorzystania z oferty firmy. To symbol udanej współpracy z partnerem biznesowym wraz z docenieniem wspólnych rozwiązań. Mogą też być wyrazem wdzięczności i podziękowaniem dla załogi za skuteczne działania. Przedmioty z logo Twojej firmy pomogą Ci też wypromować własną markę i wzmocnić wizerunek firmy na rynku.

Drukowanie UV

Druk UV jest jednym z procesów drukowania będzie kolor nakładany jest bezpośrednio na materiał a tusze utwardzane są za pomocą światła UV. Jest idealna metoda do personalizacji i niestandardowego zdobienia przedmiotów. Ponadto metoda ta umożliwia zużycie bardzo małej ilości atramentu, a doskonała rozdzielczość zapewnia precyzyjne wykonanie wydruku. Zaletą wydruku UV jest możliwość stosowania różnego rodzaju podłoża, między innymi szkło akrylowe, drewno, banery, flagi, naklejki na witryny sklepowe oraz reklamy ścienne, podłogowe i wiele innych.

Projektowanie

Projektujemy pamiątki, upominki, gadżety reklamowe do firm, grafiki małe i duże, ale nie tylko! Nie straszna jest nam żadna technologia i materiał. Działamy niestandardowo, łącząc ze sobą różne techniki wytwarzania i obróbki materiałów.Jeżeli masz pomysł, to my jesteśmy w stanie zrobić z niego projekt i wykonać gotową wersję produkcyjną. Druk UV jest jednym z procesów drukowania będzie kolor nakładany jest bezpośrednio na materiał a tusze utwardzane są za pomocą światła UV. Jest idealna metoda do personalizacji i niestandardowego zdobienia przedmiotów. Ponadto metoda ta umożliwia zużycie bardzo małej ilości atramentu, a doskonała rozdzielczość zapewnia precyzyjne wykonanie wydruku. Zaletą wydruku UV jest możliwość stosowania różnego rodzaju podłoża, między innymi szkło akrylowe, drewno, banery, flagi, naklejki na witryny sklepowe oraz reklamy ścienne, podłogowe i wiele innych.

Wycinanie laserem

Wycinamy i grawerujemy laserowo akryl, ceramikę, drewno, gumę, korek, laminat, materiały niemetaliczne, materiały skóropodobne, metały powlekane, papier, pleksi, sklejkę, skórę naturalną, tekstylia, tworzywo sztuczne. Posiadamy lilka laserów CO2 i jesteśmy w stanie obrabiać nawet duże powierzchnie. Nasze zaplecze techniczne pozwala na realizację nawet dużych i skomplikowanych zadań a wiedza i zdobyte doświadczenie umożliwiają podjęcie się i wykonanie projektow o znacznym stopniu skomplikowania.

Zankowanie towarów

Etykietki, naklejki i nadruki jest stosunkowo łatwo usunąć ale grawerowanie znakowarką laserową jest bardzo trwałe, nie zależnie od rodzaju materiału. Znakowanie w przemyśle to przede wszystkim konieczność identyfikacji towarów w sklepach czy magazynach ale też graficzne zdobienie artykółów czy umieszczanie logo na produkowanych towarach. W porównaniu do tradycyjnego grawerowania laserowego, znakowanie wyróżnia się dużą szybkością oraz znacznie większą jakością wypalanych oznaczeń.