DostawyDOSTAWY
Koszt wysyłki naliczany jest automatycznie w końcowej fazie zamówienia zgodnie z cennikiem na stronie https://www.sendit.pl/cenniki-krajowe/dpd.
Sprzedający realizuje zamówienie i nadaje przesyłkę w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty na koncie w przypadku posiadania stanu towaru w magazynie lub do 14 dni w przypadku braków towaru na magazynie lub wytwarzania go na zamówienie, deklarowany przez kuriera czas dostawy to 1-3 dni robocze.
Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta lub błędem firmy kurierskiej.
Przesyłki dostarczane są na terenie całego kraju oraz niektórych krajów europy.
Za przesyłkę płaci się jeden raz, podczas składania zamówienia.
Istnieje możliwość wysyłki za granicę, jednak jej warunki ustalane są indywidualnie PRZED złożeniem zamówienia.
Zamówiony towar wysłany jest pod adres wskazany w Formularzu Zamówieni jako adres dostawy.
Istnieje również możliwość odbioru osobistego na terenie Szczawnicy, Krościenka n.D. i Jaworek. Odbiór ten jest bezpłatny,a powyższy koszt wysyłki zostaje zwrócony Kupującemu gotówką. Wybierając tą formę, Kupujący zaraz po złożeniu zamówienia ma obowiązek skontaktować się ze Sprzedającym, aby ustalić warunki odbioru i wstrzymać wysyłkę Produktu.


REKLAMACJE
Kupujący podczas odbierania przesyłki ma obowiązek sprawdzić czy opakowanie nie uległo zniszczeniu podczas transportu. Jeżeli zauważy znaczne uszkodzenie powinien zgłosić to kurierowi i otworzyć przesyłkę w jego obecności, oraz poinformować o zajściu Sprzedającego.
Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wynikłe w ten sposób.
Reklamować można tylko produkty fabrycznie nowe i nienoszące śladów użytkowania.
Reklamacji podlegają tylko wady produktu uniemożliwiające korzystanie z niego zgodnie z jego przeznaczeniem.
W momencie stwierdzenia znacznej wady produktu, Kupujący powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym poprzez wybrany sposób kontaktu ze strony Sklepu.
Kupujący powinien odesłać Sprzedającemu odpowiednio zabezpieczony do transportu produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacji.
Kupujący ma prawo do wymiany Produktu na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, Sklep wedle woli Klienta zwróci Kupującemu równowartość ceny, obniży cenę produktu lub zaoferuje inny Produkt.
Kupujący traci powyższe uprawnienia jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności Produktu z Umową nie zawiadomi o tym Sprzedającego. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.
Sprzedający ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych, a jeśli tego nie zrobi w tym terminie, uważa się że żądanie Kupującego uznał za uzasadnione.


WYMIANA
Przed odesłaniem towaru należy skontaktować się ze Sprzedającym.
Wymianie podlegają tylko towary nieużywane i fabrycznie nowe.
Towar można wymienić w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki na inny rozmiar lub model, o ile ten dostępny jest w magazynie sklepu.
Towar odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie należy przesłać na podany przez Sprzedającego adres wraz z wypełnionym formularzem wymiany.
Koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący. Koszty przesyłki do kupującego są zgodne z cennikiem DPD na stronie  Kwotę tą należy wpłacić na konto firmowe: 
 BS KROŚCIENKO n/D
55-8817-0000-2001-0000-0664-0001.
Wymiana realizowana jest w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.
Niespełnienie powyższych warunków będzie skutkować odrzuceniem wymiany!


ZWROTY - ODSTĄPIENIE OD UMOWY
Kupujący może w terminie 14 dni od odebrania przesyłki odstąpić od Umowy Sprzedaży danego Produktu bez podania jakiejkolwiek przyczyny, okres ten nie dotyczy Kupującego, który wybiera opcje dostawy poprzez odbiór osobisty.
Odstąpienie od umowy dotyczy tylko i wyłącznie produktu nie noszące śladów używania i fabrycznie nowego.
Kupujący, który chce zwrócić zakupiony produkt powinien najpierw skontaktować się ze Sprzedającym.
Towar odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w transporcie należy przesłać na podany przez Sprzedającego adres wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy pobranym i wydrukowanym ze strony Sklepu przed upływem powyższego terminu.
Kupujący odstępując od umowy, może, ale nie musi podawać powodów swojej decyzji.
Sprzedający w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki lub dowodu jej nadania, ma obowiązek zwrócić Kupującemu na wskazany przez niego numer rachunku bankowego wszystkie koszty dostarczenia Produktu.
Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, nie jest ten zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.Podstawa prawna:
Art. 2, art. 12, art. 27, art. 28, art. 29, art. 30, art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 roku, poz. 827)