O nas

Nasza firma stale się rozwija i rośnie, nasza oferta również...

Nasza Firma istnieje od 1995 r. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą prezentów, upominków, pamiątek regionalnych, gadżetów dla firm oraz agencji reklamowych. Posiadamy olbrzymią gamę produktów wykonanych z drewna, kamienia, metalu, skóry, ceramiki, szkła i innych materiałów... Oferujemy usługi grawerowania, cięcia i rysowania w drewnie, szkle oraz w tworzywach sztucznych laserem CO2. Nasze wyroby sprzedajemy na terenie całej Polski, oraz Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Realizujemy też indywidualne projekty klientów.


Projekty klientów

Masz pomysł lub gotowy projekt ale nie wiesz jak go zrealizować? My wychodzimy Tobie na przeciw. Zaprojektujemy i wyprodukujemy pamiątki, ozdoby, gadżety reklamowe według Twojego pomysłu lub planu. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, dowiesz się jaki będzie ostateczny koszt i czas wytworzenia gotowego towaru. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami drogą mailową lub telefoniczną i przedstawisz nam swoją wizję produktu, a my zajmiemy się resztą. Dysponujemy rzeszą projektantów, grafików oraz potężnym zapleczem technicznym z możliwością wycinania laserami CO2, oraz innymi zaawansowanymi technikami obróbki materiałów.


Realizacja zamówień

Termin realizacji wynosi od jednego do czternastu dni roboczych. Jest to uzależnione od ilości zamówień, stopnia trudności i ilości towarów w zamówieniu. Przesyłki dostarczamy osobiście, za pomocą firmy kurierskiej DPD, możliwy jest też odbiór osobisty. Zadzwoń do nas lub napisz, aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących Twojego zamówienia. Chętnie Ci pomożemy!


Aktualności

Śledź nas na profilach Facebook oraz profilu Google, zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą i bądź na bieżąco z naszymi promocjami oraz nowymi produktami i usługami.